.

.

ГУМЕН Часовник TTUCFA ЗА Gst-210/W300/400G/B100 Нараквица 26 * 14mm Водоотпорни Силиконски Ремени Додатоци

ГУМЕН Часовник TTUCFA ЗА Gst-210/W300/400G/B100 Нараквица 26 * 14mm Водоотпорни Силиконски Ремени Додатоци

DEN 345.60

Износ
Залиха

Земја Како Што Е Означено. 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Изработен од квалитетен Флуорорубер,еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Карактеристики

Производи во категоријата