.

.

XKMT-Led Опашка Кочница Светлина Компатибилен Со Kawasaki Z750 Z1000 Zx-10r Zx1000 Zx-6R Zx600 Чад [B00YWCJYK]

XKMT-Led Опашка Кочница Светлина Компатибилен Со Kawasaki Z750 Z1000 Zx-10r Zx1000 Zx-6R Zx600 Чад [B00YWCJYK]

DEN 1404.80

Износ
Залиха

Не е потребна модификација за да одговара на задното светло. Ова лер интегрирано опашко светло е директна замена на залихата на опашката. Ќе треба да ги споите жиците на трепкачот и да се закачите на задното светло. Се препорачува професионална инсталација. Задното светло се состои од Трчање, Сопирање,(црвено) И Трепкачи (килибар),Количина : 1,Упатства : Нема упатство за употреба,Материјал : Н/А,Тип На Светлина : ЛЕР,Боја На Објективот : исто како што покажуваат сликите. Атрибутите Го Подобруваат изгледот со ова интегрирано Led Светло За Опашка Со Трепкачи ова led интегрирано светло за опашка е директна замена на залиха опашка светло не е потребна модификација за да одговара на задното светло ќе треба да ги споите жиците на трепкачот И да се закачите На задното светло Се препорачува Професионална инсталација Задното Светло Се состои Од Трчање, Сопирачка,(црвено) И Трепкачи (килибар) Специфики Количина : 1 Инструкции : Не Е Вклучена Состојба : Сосема Нов, Никогаш Не Користен Материјал : Висококвалитетен Тип На Пластична Светлина НА ABS : боја на лер објектив : Исто како и опремата за прикажување слики : 2007-2012 кавасаки з750 2007-2008 кавасаки з1000 2008-2010 кавасаки нинџа зх-10р / Зх1000 2009-2012 Кавасаки Нинџа Зх-6р / Зх600.

Карактеристики

Производи во категоријата