.

.

HP EliteBook 840 G8 14 Насловна &засилувач; Бизнис Лаптоп Со МС 365 Personal, Dockztorm Центар

HP EliteBook 840 G8 14 Насловна &засилувач; Бизнис Лаптоп Со МС 365 Personal, Dockztorm Центар

DEN 1.00

Износ
Залиха

●Надграден feal се отвора За надградба На Хардвер/Софтвер само за подобрување на перформансите. 14.0 " Full HD (1920x1080) 60hz IPS Дисплеј; Wi-Fi 6 Ax201 Wifi, Bluetooth 5.2, 720p HD Веб Камера, Систем За Безбедност На Отпечатоци, Позадинско Осветлување Trackpad,. €Моќни Перформанси Со Intel Core i7 - 1165g7 Quad Core® 11-Ти Генерал Intel Core i7-1165 G7 2.80 GHz Процесор (до 4.7 GHz, 12mb Кеш, 4-Јадра, 8-Теми,); Intel Iris Xe Интегрирана Графика,. ●Голема Брзина и Мултитаскинг € 64 GB DDR4 SODIMM; 65w Напојување, 3-Ќелија 53 Whr Батерија; Сребрена Боја, Нано SIM Слот. ●Огромно Складирање€ 512 GB PCIe NVMe SSD; 1 x HDMI 2.0 b, 2 Thunderbolt 4 (Тип-C), Без Оптички Погон, Слушалки/Микрофон Комбо Приклучок. Виндоус 11 Про-64., 1 Година Гаранција На Производителот Од Gratepricetech(Професионално надградена Од Gratepricetech). Вклучува Microsoft 365 Лична 1 Година Претплата за 1 Корисник (Microsoft 365 Лична 12-Месечна Претплата, 1 Лице Премиум Канцелариски апликации 1tb One Drive облак СКЛАДИРАЊЕ КОМПЈУТЕР/Mac; Годишна Претплата;Работи На Windows, mac OS, i OS и Android), Овластен DOCKZTORM Пренослив USB Центар. Gratpricetech продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови. Процесор : Intel Core i7-1165 G7 2.80 GHz Процесор (11th Gen, до 4.7 GHz, 12mb Кеш, 4-Јадра, 8-Теми, ) Складирање : 512 GB PCIe SSD (Солидна Состојба Диск) Меморија : 64 GB DDR4 SO-DIMM Графика : Intel Iris Xe Интегрирана Графика,. Оперативен Систем : Windows 11 Pro-64 Поврзување : Wi-Fi 6 Ax201 Wifi, Bluetooth 5.2, Камера : 720p HD Webcam Влез/Излез : Систем За Безбедност На Отпечатоци, Црна Позадинско Осветлување Trackpad, Нано SIM Слот Дисплеј : 14.0" Full HD (1920x1080) 60 Hz 16 : 9 IPS Дисплеј Порти/Слотови : , 1 x hdmi 2.0 B, 2 Thunderbolt 4 (Тип-C), БЕЗ ОПТИЧКИ ПОГОН, Слушалки/Микрофон Комбо Приклучок Батерија : 65w напојување, 3-Ќелија 53 Whr Боја На Батеријата : Сребрена Форма/Стил : Стандардни Димензии На Производот (Wxlxh) : 9 Во X 13 Во X 1 Инчи. Тежина : 3lb 1 Година гаранција На Производителот Од Gratepricetech (Професионално надградена Од Gratepricetech) Microsoft 365 Лична 1 Година Претплата за 1 Кориснички Модел : QQ2 - 01024 Број На Модел : mc365 12-Месечни Апликации За Претплата 1tb One Drive.

Карактеристики

Производи во категоријата