.

.

Издржлива Метална Корпа За Педали Од 5 Литри

Издржлива Метална Корпа За Педали Од 5 Литри

DEN 1012.16

Износ
Залиха

Мазен и тивок капак за затворање. Отстранлив внатрешен сад. Капак шарка со интегрирана рачка за носење. 5 литри. Корпа за педали од 5 литри изработена од метал обложен со прав. Одликувајќи се со мазен, тивок капак за затворање и интегрирана рачка. Кесите за отпад може да се фиксираат внатре со гумена лента и внатрешниот сад може лесно да се отстрани преку рачката. Основата против лизгање обезбедува стабилност.

Карактеристики

Производи во категоријата