.

.

ZLXDP Пренослив Дигитален Дисплеј Автоматски Сензор Пена Сапун Диспензерот Паметен Ѕид Виси USB Полнење Машина За Перење Раце За Дома

ZLXDP Пренослив Дигитален Дисплеј Автоматски Сензор Пена Сапун Диспензерот Паметен Ѕид Виси USB Полнење Машина За Перење Раце

DEN 5801.60

Износ
Залиха

Кога Клиентите Ќе Го Добијат Производот, Тие можат Да Инсталираат Вода од Пена во 1 Средство за Дезинфекција На Раце и Вода од Пена во Средство за Дезинфекција На Раце. средство за дезинфекција. Наполнете Го Производот 3 Часа Пред Да Го Добиете И Полнете Го Редовно Една Недела. При сензори, растојанието помеѓу раката и пристаништето е околу 5 см, за да се избегне блокирање на пристаништето кога приемчивата пена. Производот Не Може Да се Инсталира Во Позиција со Сончева Светлина. Производот не може да биде преплавен со вода. Материјал : ABS+PCColor : Бела, Сина Интерфејс : Тип-CBattery Капацитет : 1500mahwater Резервоар Капацитет : 320mlproduct големина : 77*140*160mmmcautery : Кога Клиентите Ќе Го Добијат Производот, Тие Можат Да Инсталираат Вода од Пена во 1 Средство за Дезинфекција На Раце и Вода од Пена во Средство за Дезинфекција На Раце. средство за дезинфекција.Наполнете Го Производот 3 Часа Пред Да Го Добиете И Полнете Го Редовно Една Недела.При сензори, растојанието помеѓу раката и пристаништето е околу 5 см, за да се избегне блокирање на пристаништето кога приемчивата пена.Производот Не Може Да се Инсталира Во Позиција со Сончева Светлина.Производот не може да биде преплавен со вода.Забелешка : ПОРАДИ Различниот Монитор И Светлосниот Ефект, Вистинската БОЈА На Предметот Може Малку Да се Разликува Од Бојата Прикажана На Сликата Ти!Ве молиме Дозволете 1-2 Мерење Отстапување поради Рачно Мерење.Пакети : 1 X Пена Сапун Диспензерот1 x кабел за полнење1 x упатство за употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата