.

.

Промовиран Во Голема Сестра Подарок Компактен Огледало За Шминка За Голема Сестра Преклопен Огледало За Шминка За Жени Роденденски Подароци За Голема Сестра Идеи

Промовиран Во Голема Сестра Подарок Компактен Огледало За Шминка За Голема Сестра Преклопен Огледало За Шминка За Жени Роденденски

DEN 1.33

Износ
Залиха

Мини и исклучителна големина на огледало е 2,6 инчи во дијаметар. Лесно може да се стави во женски чанти, козметички кеси или personal работи, дозволувајќи им на дамите да се шминкаат во секое време, насекаде. Голема Сестра Роденденски Подарок Идеи : вие сте убави!Дозволете вашата голема сестра да ја почувствува вашата љубов и грижа. Кажете и дека може да биде одлична сестра, семејство и најдобра пријателка. Донесете скапоцени спомени кога таа го користи во секој случај. Оваа значајна голема сестра компактното огледало за шминка е топол потсетник за бесконечна љубов и вистинско пријателство. Подарок за голема Сестра За Мало Дете : преклопното огледало за шминка е подготвено да биде испратено до големата сестра, малата сестра, сестрата на душата, сестрата, снаата, најдобрата пријателка, БФФ,најдобри,биолошка сестра, невеста, деверуша, сестра на долги растојанија, женски пријатели, жени colleagues.It е најдобриот сувенир за да ја потсетите вашата сестра дека е убава цело време!. Подарок за голема Сестра Од Малата Сестра : нашето огледало за шминка за патување е голема сестра идеи за подароци за дипломирање, роденден, Божиќ, Ден на Мајката, свадба, свршувачка, Ден на Вљубените, годишнина, Нова година, подарок за денот на благодарноста, подарок за одмор, најдобар подарок што таа дефинитивно ќе го сака.Семејни подароци за голема сестра. Преносливо Компактно Огледало за Шминка : 1 страна е стандардно огледало што помага да се осигурате дека вашиот кармин, ајлајнер и коса се во совршена состојба, а другата страна е огледало за зголемување, исклучително јасна слика без изобличување. Осигурајте се дека девојката добива совршен изглед, а исто така дозволете и да ги провери најситните детали од вашата шминка.Идеален за секојдневна употреба. Сестра Роденденски Подароци Од Сестра : Преклопно мини џебно огледало спакувано во елегантна кадифена торба и подготвено за давање подароци. Мини големина 2,6 инчи/65мм. ова компактно огледало е со мала тежина и многу компактен, совршен за мулти-чанти и патување. Лесно се вклопува во вашиот џеб, чанта, чанта, козметичка кеса, за да можете да се шминкате во секое време, насекаде. Подарете и подарок за изненадување за да го видите нејзиното срце како се топи и насмевката расте. ●Компактните подароци за огледало за шминка погодни за сопруга, најдобра, пријателка, ќерка, внука, братучед, внука, девојки, сестри, девојки, сестри, снаа, мајка, тетка, баба, соработници, БФФ, итн. ●Тоа е совршен подарок за роденден, Божиќ, Ноќта на Вештерките, нова година, Велигден, годишнина, Денот на Вљубените, дипломирањето, денот на свадбата, подарок за денот на благодарноста, подарок за одмор, најдобриот подарок што таа ќе го сака. Таа ќе се чувствуваат среќни секој пат кога таа го користи. Без разлика дали сте на одмор, патување, работа, забава, излегување,состанување или фотографирање, тоа ќе биде вашиот совршен партнер.

Карактеристики

Производи во категоријата