.

.

КОЕФИЦИЕНТ На ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Заштитник На Екранот Компатибилен Со Htc Желба 626 Течна Кожа Анти-Меур Јасен Филм

КОЕФИЦИЕНТ На ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Заштитник На Екранот Компатибилен Со Htc Желба 626 Течна Кожа Анти-Меур Јасен Филм

DEN 0.67

Износ
Залиха

Заштитникот НА ЕКРАНОТ НА IQ shield компатибилен со Htc Желба 626 го вклучува нашиот комерцијален заштитник на екранот, послужавник за инсталација или раствор за прскање, гумен, крпа без влакненца и интуитивни упатства за инсталација. Иновативното Лепило за Течна Кожа против меурчиња заедно со нашиот уникатен метод за влажна инсталација на ШТИТ за ИНТЕЛИГЕНЦИЈА обезбедува лесна инсталација што ќе го остави филмот совршено контуриран на кој било уред. За разлика од другите вообичаени заштитници на екранот, Заштитниците На Течната Кожа на ШТИТОТ ЗА КОЕФИЦИЕНТ на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА се изработени со помош на револуционерен процес кој спојува висока чувствителност на одговор, издржливост на самолекување и непожолтување, оптичка транспарентност во еден слој флексибилен, но цврст филм. Класифицирана како" паметен филм " и оптички транспарентна откако ќе се нанесе, линијата На Течна Кожа беспрекорно ја спојува мобилната заштита и интерактивноста на корисниците во едно пријатно искуство. Секој Заштитник На Екранот компатибилен со Htc Желба 626 е поддржан од Нашата Доживотна Гаранција За Замена и 100% Гаранција За Задоволство. Заштитник На Екран Со ТЕЧЕН КОЕФИЦИЕНТ на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА заштитник На Екранот Со Течен Коефициент На ИНТЕЛИГЕНЦИЈА компатибилен со Htc Желбата 626 е визуелно невидлив и обезбедува целосна покриеност од работ до работ на екранот на вашиот уред. Користејќи уникатен процес на обликување На Течна Кожа, нашиот заштитен филм го игнорира конвенционалното "редење слоеви" за да обезбеди главна заштита во еден лист без триење, цврст, но флексибилен, издржлив, но тенок, кристално чист филм со Чувствителност На "Вистинско Чувство". Дополнителни Карактеристики На Заштитникот на Екранот компатибилен Со Желбата НА HTC 626 : Филмот ЗА Течна Кожа НА IQ shield се одликува со самолекување, како и способности против гребење. Заштитникот ќе се излечи со враќање назад во првобитната состојба, отстранување на помали гребнатини, вдлабнатини, гребнатини и несовршености на патот. Обезбедува чист и транспарентен начин за одржување на вашиот уред(и) заштитен. Уникатното лепило обезбедува апликација без меур што не остава остатоци кога се отстранува. Ув заштитниот слој спречува пожолтување, одржувајќи го заштитникот на ЕКРАНОТ НА IQ shield компатибилен со Htc Желба 626 кристално јасно. Чувствителноста "вистинско Чувство" го одржува екранот на вашиот уред целосно одговорен; елиминирање на заостанувањето од допир до одговор. За разлика од другите заштитници, Течната Кожа на Штитот е во состојба да ги контурира закривените и тркалезни рабови На кој било уред Дизајниран и Гордо Изработен Во Програмата За Замена НА КОЕФИЦИЕНТОТ на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА За Животниот Век На ШТИТОТ ВО САД ШТИТОТ за КОЕФИЦИЕНТ На ИНТЕЛИГЕНЦИЈА стои зад квалитетот на сите негови производи. Ние обезбедуваме 100% гаранција за задоволство на сите наши клиенти и секоја ставка е покриена Со Доживотна Гаранција За Замена.

Карактеристики

Производи во категоријата