.

.

Dell Ширина 5511 Лаптоп-15.6 FHD AG Со Вграден Екран На Допир - 2.7 GHz Intel Core i7 - 10850h 6-Core-256GB SSD-16GB-Windows 10 pro

Dell Ширина 5511 Лаптоп-15.6 FHD AG Со Вграден Екран На Допир - 2.7 GHz Intel Core i7 - 10850h 6-Core-256GB SSD-16GB-Windows

DEN 11184.00

Износ
Залиха

Дел 15.6 " Ширина 5511 Лаптоп-Алуминиум. 15.6 инчен FHD (1920 x 1080) Широк Агол На Гледање Анти-Отсјај 300-гниди Не-Допир Дисплеј. Intel Core 10-Та Генерација i5-10300h Процесор (Четири Јадро, до 4.50 GHz, 8 MB Кеш, 45 W). 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА 512 GB M. 2 SSD - Двоен Покажувачки Палмрест СО FIPS Контактиран Читач На Паметни Картички, Thunderbolt 3 (Алуминиум). Прозорци 10 про-Позадинско Осветлување Тастатура со Нумеричка Тастатура. Големина на екранот : 15,6 инчи. Хард диск големина : 512.0 МК. Ram меморија инсталирана големина : 16.0 МК. Капацитет за складирање меморија : 16.0. Систем ram меморија тип : ddr4_sdram. Dell 15.6 " Ширина 5511 Лаптоп-Intel Двоен Опсег Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11 секира 160mhz + Bluetoot h 5.2 - Двојна Посочувајќи Позадинско Осветлување Сад Англиски Sh Тастатура со нумерички keypa d.

Карактеристики

Производи во категоријата