.

.

Ф&засилувач; Д Алатка Компанија 10942-А5830 Страна Мелење Машина, Со Голема Брзина Челик, 8 Дијаметар, 15/16 Ширина На Лицето, 1.25 Големина Дупка

Ф&засилувач; Д Алатка Компанија 10942-А5830 Страна Мелење Машина, Со Голема Брзина Челик, 8 Дијаметар, 15/16 Ширина На Лицето,

DEN 10425.44

Износ
Залиха

Странични Фрези-Челик Со Голема Брзина. Дијаметар : 8-Ширина На Лицето : 15/16-Големина На Дупка : 1 1/4. Секачите можат да бидат бандирани или користени како мелници за лопатки. Произведено во САД. F&D носи најголем и најразновиден опсег на големини. Секачите можат да бидат бандирани или користени како мелници за лопатки. Две различни локации на клучеви дозволуваат испреплетување.

Карактеристики

Производи во категоријата