.

.

Ретро Кујна Божиќна Сребрена Торба | 4 Парчиња/Комплет Новогодишна Елка Неткаен Кујнски Прибор Решетка Божиќ Денот На Благодарноста Нова Година Кујна Прибор За Јад

Ретро Кујна Божиќна Сребрена Торба | 4 Парчиња/Комплет Новогодишна Елка Неткаен Кујнски Прибор Решетка Божиќ Денот На Благодарноста

DEN 2.33

Износ
Залиха

[ Изработена од Висококвалитетен Материјал ] Божиќната Торба За Прибор За Јадење Е Изработена од Висококвалитетна Неткаена Ткаенина со Извонредна Изработка и Богати Детали, Со Софистициран Изглед и Многу Издржлив. [Широк Опсег На Примена ] Дизајниран За Држење Вилушки, Лажици И Други Садови, Божиќниот Џеб За Држачи За Сребрени Садови Е Совршен За Украси За Вечера И Кујнски Материјали, Симпатичен Додаток На Вашиот Божиќен Декор. [Совршени Материјали За Забави ] Носејќи Чувство На Среќа и Удобност, Божиќната Торба За Прибор За Јадење Е Задолжителна за Вашиот Божиќен Декор, Совршена за Божиќ, Нова година, Забави Со замрзнати теми и Зимски Празници. [Совршен Подарок За Семејството ] Пренесувајќи Ги Вашите Најдобри Празнични Желби На Вашите Најблиски, Држачите За Садови За Новогодишни Елки Се Совршени Подароци За Вашите Пријатели, Соседи И Семејства, Идеален Избор За Забави И Украси. Лесни Кујнски Работи Кујната Има Потреба Од Домашни Апарати Гаџети Метална Лента За Држење Магнети 49er Кујнски Работи. Ретро Кујна Божиќна Сребрена Торба 4 Парчиња/Сет Новогодишна Елка Неткаен Кујнски Прибор Решетка Божиќ Денот На Благодарноста Нова Година Кујна Прибор За Јадење Решетка Kinfolkschristman Silverware Торба 4 Парчиња/Постави Новогодишна Елка Неткаен Кујнски Прибор Решетката Божиќ Благодарност Нова Година Кујна Прибор За Јадење Решетката Материјал : Неткаен материјал : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 22g големина На Пакетот : 20x18x2cm, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3mm поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Ретро Кујна Божиќна Сребрена Торба 4 Парчиња/Сет Новогодишна Елка Неткаен Кујнски Прибор Решетка Божиќ Денот На Благодарноста Нова Година Кујна Прибор За Јадење Решетката Kinfolks.

Карактеристики

Производи во категоријата