.

.

15 парчиња Макари За Значки За Медицинска Сестра Што Се Повлекуваат Симпатичен Држач За Значки што Се Повлекува Со Клип Што Може Да СЕ Повлече

15 парчиња Макари За Значки За Медицинска Сестра Што Се Повлекуваат Симпатичен Држач За Значки што Се Повлекува Со Клип Што

DEN 2.00

Износ
Залиха

[Елегантен Дизајн Држач За Значки Што Се Повлекува] : моден дизајн во Боја. Ние нудиме 15 различни стигнале значка клип кој ви даде повеќе избори. [Симпатични Макари За Значки Што Се Повлекуваат За Медицински Сестри] : држачот за значка за јаже за идентификација е усвоен најлонско јаже што не се крши и се протега.Овој вид јаже се протега непречено и може да се протега до 60 см.Симпатична значка ролна, исто така, 360 степен рејтинг. Многу е погоден за држач за хоризонтална значка. [ Цврсто Клип Медицинска Сестра Значка Ролна] : значка клипови се повлече мала тежина,и тоа може да биде цврсто стегната на вашата облека, цврста пластична предвремена лента може цврсто да ја поправи личната карта за да се обезбеди, никогаш не ја испуштајте вашата значка ЗА ЛИЧНА КАРТА. [Метод На Носење Ролна Што Може да се повлече] : можете да го исечете држачот за значка за медицинска сестра на облека, џеб за кошула и каде било како што сакате. Клипот за значка за лична карта е погоден за канцелариски работник,лекар, медицинска сестра, наставник, ученик, волонтер и персонал.Значка ролна за медицински сестри. [Најдобра Услуга За Вас] : ќе добиете задоволително шопинг искуство. Ако имате какви било прашања во врска со нашиот држач за значки за име со клип, само испратете ни порака,ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа. 15 Пакет Симпатична Стигнале Значка Ролна Значка Носителот.

Карактеристики

Производи во категоријата