.

.

Вежбајте Лажен Модел На Стапало 1 Пар Флексибилна Мека Силиконска Алатка За Протетски Маникир За Совети За Нокти Уметност Обука

Вежбајте Лажен Модел На Стапало 1 Пар Флексибилна Мека Силиконска Алатка За Протетски Маникир За Совети За Нокти Уметност Обука

DEN 0.33

Износ
Залиха

Квалитетен Материјал : практиката лажна нога е изработена од мек пвц лепак, прстите се меки и можат да бидат свиткани.Повторно употребливи, погодни за употреба во акрилик, гел нокти уметност пракса и за совети за нокти уметност дизајнирање. 2 Пакет Пракса Нога : Десно и лево лажни нога. Суштинска Алатка за совети за нокти уметност дизајн пракса и обука. Разубавете Ги Ноктите На Нозете : лажните врвови за нокти може цврсто да се вметнат во прстите со лепак или двострано лепило за да избегнете олабавување на лажните врвови за нокти, тогаш можете да дизајнирате и насликате совети за нокти уметнички обрасци на врвовите на ноктите. Лесен за Ракување : нога манекен за совети за нокти уметност практикување, модел на нога дисплеј. Направете Да Се Чувствувате Практично Со Вистински Манекен За Прикажување На Рацете И Рацете. Совршен за совети за нокти што ги користат уметнички почетници, тренери и уметници во салони. Тој е издржлив и трае со години додека ги практикувате своите вештини. Откако ќе завршите со вежбање на овој манекен, може да се користи и како дисплеј што ги прикажува вашите уметнички дела или накит за нозе во вашиот салон за нокти или продавница за накит. - Повторно употреблив, погоден за употреба во акрилни, гел нокти уметничка пракса и за дизајнирање маникир. - Суштинска Алатка за практика и обука за дизајн на маникир. - Изработени од мек пвц материјал, прстите се меки и можат да бидат свиткани. - Совршен за маникир почетници и салон уметници користат. Поради разликата на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата,се надевам дека ќе разберам,благодарам.

Карактеристики

Производи во категоријата