.

.

Меморијален Украс | Лево Отпечатоци Во Нашите Срца Украс| Роман Миленичиња Спомен Куче| Домашен Подарок За Девојка Мајка Бебе| Миленичиња Спомен Украс| Куче Спомен ?

Меморијален Украс | Лево Отпечатоци Во Нашите Срца Украс| Роман Миленичиња Спомен Куче| Домашен Подарок За Девојка Мајка Бебе|

DEN 1.67

Износ
Залиха

СЕЌАВАЊЕ НА САКАНАТА ЛИЧНОСТ : одличен начин да се сетите на вашите најблиски и да го осветлите вашиот дом со љубов во сезоната на празници кога сите ќе се обединат. ПРИЛАГОДЕТЕ ГО ВАШИОТ : украсот ќе биде ПЕРСОНАЛИЗИРАН со фотографии и имиња на ваше најголемо задоволство. Нашиот тим ќе го направи што е можно посовршен за вашиот единствен и уникатен предмет. ЛЕСНА КЕРАМИКА : Изработена од висококвалитетен керамички материјал, кој нема да тежи гранки. Белата керамика произведува живописни слики во целосна боја. ПОДГОТВЕНИ ДА ВИСАТ : вклучен висечки кабел, украсот апсолутно ќе донесе елегантен и пријатен акцент во вашиот дом. ПОДАРОК НА ЉУБОВТА : прекрасна уникатна идеја за подарок за членовите на вашето семејство, пријатели или навистина секој што го сакате, спомен украс, спомен декор за некој на небото, загуба на некој близок. Материјали : Лесна Керамика-Двострано или еднострано печатено со модерна технологија за живост во боја-постојат пакувања од 1 и 2, совршени за ваше барање - вклучен е висечки кабел - слободно контактирајте не доколку имате какви било грижи.

Карактеристики

Производи во категоријата