.

.

Чили Куче Мопс Куче Украс

Чили Куче Мопс Куче Украс

DEN 151.68

Износ
Залиха

100% Волна Куче Украс. Рачно Изработени Од Занаетчиски Плетачи. Совршен Подарок за Љубител На Кучиња. Димензија на пакетот : 12.0 "Л х 8.0" В х 1.0 " Х. Украсите За Раса На Кучиња Од Ладно Куче се рачно плетени од занаетчиски плетачи, ние нудиме повеќе од 20 различни раси. Ниту Една Новогодишна елка не е комплетна без една!.

Карактеристики

Производи во категоријата