.

.

Петицијански Љубители На Книги Подароци Книжарница Тамблер: Да, Навистина ми Требаат Сите Овие Книги Нерд Подароци 20 Мл Љубител На Книги Тамблер За Жени Библиотека

Петицијански Љубители На Книги Подароци Книжарница Тамблер: Да, Навистина ми Требаат Сите Овие Книги Нерд Подароци 20 Мл Љубител

DEN 351.84

Износ
Залиха

●Совршени Подароци За Љубители на Книги За Жени и Мажи, Дајте им на вашите пријатели и семејство подарок за да го испијат утринското кафе или чај. Овие книжни подароци се за љубителите на книги жени, мажи, идеални подароци за книжарница. Подароци за автори, наставници, книга љубовен пријател, мајка, ќерка, сестра, жена, колега, сосед или некој во вашиот живот кој е зависник од читање На Роденден, Божиќ, Денот на Мајката. ●Премиум Материјал● Овие нерд подароци за жени Библиотекарки се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик отпорен на ' рѓосување и без олово, овозможувајќи повеќесезонска употреба! Безбеден материјал, безопасен за човекот, издржлив и лесен за чистење и носење. Чувајте топло или ладно долго време за да ги задоволите вашите различни потреби. €Уникатен Дизајниран●секој библиотекар подароци За книги Кафе Има 20 мл И Е Идеална големина за секој пијалок, чај, кафе, вино, сок, сладолед или вашиот омилен пијалок. ●Применливи Прилики Погоден За дома, кујна, канцеларија, училиште, автомобил, библиотека, кампување, патување, на отворено, пешачење, базен, пикник и скара. Погоден за роденден, Божиќ, Денот на Благодарноста, церемонија на дипломирање, збогум и други прилики. Оваа Шолја За Кафе Од Не ' Рѓосувачки Челик Има Голем капацитет и тежина светлина, лесно можете да ја носите со себе. Кога ќе ја држите оваа тамбла од 20 мл, уникатната шема на љубители на книги сигурно ќе ве натера да добиете многу комплименти. ®Гарантирано задоволство. Оваа чаша за кафе љубител на книги е направена со висококвалитетна нерѓосувачка, отпорност на чипови и цврста. Слободно контактирајте ја Нашата Услуга за Клиенти доколку имате загриженост.

Карактеристики

Производи во категоријата