.

.

Емошајога Бура Чипка Сребрена Торба, 20 парчиња Чипка Прибор За Јадење Чипка Декорација За Приеми

Емошајога Бура Чипка Сребрена Торба, 20 парчиња Чипка Прибор За Јадење Чипка Декорација За Приеми

DEN 2.67

Износ
Залиха

Повеќенаменски : носители На прибор За Прибор за Садови за Прибор за забави чанти за свадби, тушеви,родендени, приеми, настани со тематска лопатка, подароци или кој било украс на земјата. Силна Практичност : сребрената торба од чипка од бура е зашиена од сите четири страни и собира различни ножеви, вилушки и лажици. Материјал за бура : држачот за сребрени садови За Денот на Благодарноста е изработен од лопатка со мека бела тантела за издржливост. Прекрасна Практична : чантата за прибор за јадење е убаво дизајнирана по изглед, украсена со чипка, убава и практична. Доволно Количество : има вкупно 20 чипка чипка сребрени кеси, голем број за задоволување на потребите за употреба. Функција : 1. Повеќенаменски : носители На прибор За Прибор за Садови за Прибор за забави чанти за свадби, тушеви,родендени, приеми, настани со тематска лопатка, подароци или кој било украс на земјата.2. Силна Практичност : сребрената торба од чипка од бура е зашиена од сите четири страни и собира различни ножеви, вилушки и лажици.3. Материјал за бура : држачот за сребрени садови За Денот на Благодарноста е изработен од лопатка со мека бела тантела за издржливост.4. Прекрасна Практична : чантата за прибор за јадење е убаво дизајнирана по изглед, украсена со чипка, убава и практична.5. Доволно Количество : има вкупно 20 чипка чипка сребрени кеси, голем број за задоволување на потребите за употреба.Спецификација : Тип На Ставка : Држачи За Прибор За Садови За Бурлапроизвод Материјал : Бурлапроизвод Употреба : За Ретро Земја Свадба Партија Должина : Прибл. 23см / 9.1 во ширина : Прибл. 10,5 см / 7,7 Во Списокот Со Пакети : 20 х Држачи за Садови За Садови.

Карактеристики

Item Type:
Burlap Tableware Utensil Holders
Product Material:
Burlap
Product Use:
for Retro Country Wedding Party
Length:
Approx. 23cm / 9.1in
Width:
Approx. 10.5cm / 7.7in
Package List:
20 x Burlap Tableware Utensil Holders :

Производи во категоријата