.

.

Ентузијаст За Автомобили Американско Знаме Перење Алишта Ја Попречуваат Корпата За Перење Алишта За Влечење Голема Кошница За Организатор На Играчки

Ентузијаст За Автомобили Американско Знаме Перење Алишта Ја Попречуваат Корпата За Перење Алишта За Влечење Голема Кошница За

DEN 1.67

Износ
Залиха

Издржлив-Нашата Корпа за Перење е изработена од висококвалитетна оксфордска ткаенина и е дизајнирана да издржи честа употреба без кршење или кинење. Пространа-торбата за перење со врвки има дијаметар од 13,8 инчи и висина од 17,3 инчи, може да ја собере целата ваша валкана облека и постелнина без никакво прелевање. Преклопен - оваа склопувачка корпа за перење е склоплива и доаѓа со торба за носење. Лесен и пренослив, лесен е за употреба, складирање и движење. Стилски Дизајн - со стилски дизајн на шема за печатење, Крајната Пречка за Перење за Крпа додава допир на стил во секоја просторија во вашиот дом. Мултифункционален-Организаторот За Складирање Валкана Облека може лесно да се преклопи кога не се користи, заштедувајќи простор, совршен за студентски домови, кампери, апартмани, хотели, помошни простории, може да складира промени во облека, закуски и други работи. Преклоплива Корпа За Перење Алишта За Складирање На Врвки За Перење Ја Попречува Големата Корпа За Организатор На Играчки што го попречува пречката за перење алишта со пречка за облека за капаци.

Карактеристики

Производи во категоријата