.

.

Интердизајн Метро Ултра Четка За Заби Држач За Бања, Суета-Сребро/Чад

Интердизајн Метро Ултра Четка За Заби Држач За Бања, Суета-Сребро/Чад

DEN 159.84

Износ
Залиха

Држачот за четки за заби складира до две четки за заби и една цевка паста за заби. Ги држи стоматолошките потреби надвор од шалтерот и на едно место. Компактен дизајн се вклопува во суетата во вашата бања или во вашиот кабинет за лекови. Изработен од врвен квалитет, отпорен на ' рѓосување алуминиум со издржлива пластична основа. 3.2 "Инчи х 3.2" Инчи х 4.2 " Инчи. Подобрете го изгледот на атмосферата во бањата Со Држачот За Ултра Четка За Заби Метро Со Интердизајн. Овој држач за четки за заби нуди компактно складирање за две четки за заби и цевка паста за заби. Изработен од алуминиум со врвен квалитет, отпорен на ' рѓа, неговиот компактен дизајн зазема малку простор на суетата во вашата бања, па дури и може да седи во вашиот кабинет за лекови за подискретно складирање. Направени имајќи ја предвид разноврсноста, Додатоците за Кејд на идизајн нудат девет парчиња во шест бои за да додадат модерен стил во вашиот дом. Овие повеќекратни парчиња се изградени од издржлива пластика, што ги прави лесни за чистење и развиени за да траат. Измешајте и совпаѓајте поединечни парчиња или купете комплетен сет што ќе ви помогне да живеете едноставно. колекциите за суета на i Design се дизајнирани за организирање со елеганција и леснотија. Изберете од низа јасни, пластични организатори : од кутии за накит до држачи и канистри за палети за шминка до складирање на фиоки со нивоа. Совршен производ за козметичко складирање и повеќе. Секое парче е направено за да одговара на секој декор и трае со години квалитетна употреба. Колекција каде стилот не страда за корисност. колекцијата еверет на идизајн е изработена од издржлив челик и понудена во декор што одговара, мат црна завршница. Со широк спектар на избори за додатоци, од држачи за брич до повеќекратна употреба преку кадата, оваа колекција додава елеганција каде што не секогаш ја очекувате. комплетите за капење на i Design се дизајнирани да уживаат поединечно или во целина. Со понуди како што се капаци за кутии за бутици и пумпи за сапуница, додавањето стил во декорот на вашата бања е полесно од кога било. Комплетите се нудат во низа завршетоци, вклучувајќи бронзена и мат црна боја.

Карактеристики

Производи во категоријата