.

.

Акб72914238 Замена На Далечински Управувач ЗА ЛГ Тв Далечински Управувач АКБ72914201 АКБ72914207 АКБ72914209

Акб72914238 Замена На Далечински Управувач ЗА ЛГ Тв Далечински Управувач АКБ72914201 АКБ72914207 АКБ72914209

DEN 403.20

Износ
Залиха

Не е потребно програмирање или разделување. Само инсталирајте нови 2x 1.5 V AAA Батерии(Не Се Вклучени). Акб72914238 Замена На Далечински Управувач ЗА LG TV 42 PJ350 42 PJ350-UB 50 PJ350 sub AKB72914201 AKB72914238 AKB72914207 AKB72914209. Компатибилен Со LG Тв Модели : 42 PJ350 42 PJ350-UB 50 PJ350 SUB AKB72914201 AKB72914238 AKB72914207 AKB72914209 AKB73615322. Брза испорака ОД магацинот ВО САД. 30 дена гаранција. Не е потребно програмирање или разделување.Само инсталирајте нови батерии(батериите не се вклучени) и таа е подготвена за употреба. Овој далечински управувач AKB72914218 одговара ЗА LG TV 42 PJ350 42 PJ350-UB 50 PJ350 sub AKB72914201 AKB72914238 AKB72914207 AKB72914209 LG ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ Испорачан за lg ТВ модели : 42 Pj350 42pj350ub 50pj350, суб Акб72914201 АКБ72914238 АКБ72914207 АКБ72914209 АКБ73615322. Содржина на пакетот : 1x Далечински Управувач Напојување : 2 X 1.5 V Ааа Батерии (Не Се Вклучени). Батериите и Прирачникот не се вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата