.

.

Системи за земање примероци 8095а-150-ТИ Шпатула Во Прав, Стерилна, Индивидуално Завиткана, Должина на Сечилото од 150 мм, Бела

Системи за земање примероци 8095а-150-ТИ Шпатула Во Прав, Стерилна, Индивидуално Завиткана, Должина на Сечилото од 150 мм, Бела

DEN 5717.76

Износ
Залиха

Обоени верзии се достапни од акции. Овие значат дека шпатулите лесно може да се видат ако се остават во прав по грешка. Направено од полистирен со висок удар (фда и ЕУ 10/2011 прифатливо одделение). Ergономска рачка. Стерилното и нестерилно земање примероци во прав и издавање никогаш не било полесно благодарение На Шпатулата Во Прав Од Стеривер. Тежок е и удобен за употреба со специјално дизајнираната заоблена рачка и робусното Сечило во Форма На Буквата У. Достапно во 2 должини за да се овозможи и површинско и подлабоко земање примероци во прав доколку е потребно. Има остар нож, така што е лесно да се притисне во прав и исто така може да се користи за да се оди преку страната на некои вреќи. Шпатулата во Прав е произведена и спакувана во контролирана атмосфера (чиста соба од класа 100, 00) и така може да се користи директно од торбата.

Карактеристики

Производи во категоријата