.

.

Билки од земјата на чудата 20мг Тиневелин Глукозид, КАС 80358-06-1, Чистота Над 98% Референтна Супстанција

Билки од земјата на чудата 20мг Тиневелин Глукозид, КАС 80358-06-1, Чистота Над 98% Референтна Супстанција

DEN 2.33

Износ
Залиха

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : 20мг е 1/50 од грам, што е мал волумен. толку многу што го игнорирате. Ако сте доволно внимателни, ќе го најдете во жлебот над шишето. Нашите Услуги : Снабдување на предниот раб природни производи со висока чистота на фармацевтски активни во рефус одделение и на залиха. Набавете над 3000 природни производи со висока чистота од ТЦМ за стандардни анализи или фармаколошки истражувања од мг до кг. Очекуваме да воспоставиме долгорочна соработка со различни клиенти ширум светот и со нетрпение очекуваме взаемна корист и заеднички раст. Снабдување природни производи, ОЕМ со природни производи со висока чистота од мг до кг. Поголема Нарачка и Супер Изненадувачка Цена. Контактирајте За Повеќе информации За овој производ или многу други производи. Произведени Од Националната Инженерска Лабораторија. ИСО9001 : 2015 сертификација на системот за управување со квалитет. Чистотата е над 98%!.

Карактеристики

Производи во категоријата