.

.

КАНТИ ЗА Отпадоци АТААЈ Корпа За Отпадоци Паметни Домашни Електрични Канти За Отпадоци Квадратни Кујнски Корпи За Отпадоци Со Капак Од Нерѓосувачки Челик За Бања ?

КАНТИ ЗА Отпадоци АТААЈ Корпа За Отпадоци Паметни Домашни Електрични Канти За Отпадоци Квадратни Кујнски Корпи За Отпадоци Со

DEN 3.00

Износ
Залиха

Чист, Едноставен и Модерен Дизајн, Изработен од Издржливи Материјали. Издржлив И Моќен, Со Едноставност на Цилиндрична Корпа за Отпадоци, Со Отворен Врв, Задолжителен За Модерни Домашни работи. Речиси Секој Простор (Вклучувајќи Бања, Спална Соба, Дневна Соба или Канцеларија) Додава Стилска Декорација, Со Чист И Елегантен Изглед, кој може да се Користи за Складирање Или Рециклирање На Отпадот. Панел На Екран на допир, Паметна Индукција, Автоматско Отворање/Затворање На Капакот и Обезбедување Рачен Прекинувач за Одржување На Отворената Функција. 5 Бои и 2 Спецификации (12 L/15 L) За Задоволување На Потребите на Различни Сценарија. Телото На Конзервата Од Нерѓосувачки Челик Е Отпорно На Отпечатоци, Отпорно на Дамки и Лесно Се Чисти. Абс Пластичниот Капак Е Издржлив, Но Сепак Лесен. Има Модерен, Стилски Дизајн Кој Изгледа Одлично во Кујната или Канцеларијата и Го Надополнува Секој Декор. Прифатете Го Затворениот Режим На Електрично Амортизирање, Униформа Брзина, Тивок и Бавен Пад, Обезбедувајќи Ви Тивка И Удобна Домашна Средина. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.

Карактеристики

Производи во категоријата