.

.

Тулалукс Опашка Светла Компатибилен Со Chevy Silverado 1500 2500 3500 1999-2006, Chevrolet 2007 w/Класичен Тело, GMC Сиера 1500 2500 3500 1999-2002 Задни Светилки, Без Светилки

Тулалукс Опашка Светла Компатибилен Со Chevy Silverado 1500 2500 3500 1999-2006, Chevrolet 2007 w/Класичен Тело, GMC Сиера 1500

DEN 2.33

Износ
Залиха

+ ПРЕДНОСТ на ОПАШКИТЕ на ТУЛАЛУКС + - Подобрете ја видливоста наназад страничниот безбедносен рефлектор ги тера другите побрзо да ве забележат. ① УСОГЛАСЕНОСТ со ТОЧКА / САЕ-Го Заменува Оригиналниот (ОЕМ) Дел : Лево-19169017, 19169004; Десно-19169018, 19169005; Абпа Делови Линк Бр. : Лево-ГМ2800173, ГМ2800186, ГМ2800174; Десно-ГМ2801173, ГМ2801186, ГМ2801174; Овие Опашки Светла не само што ќе го подобрат изгледот на вашиот автомобил, туку и ќе ги усогласат строгите упатства за усогласеност СО ТОЧКИ и САЕ. ● ИНСТАЛАЦИЈА на ОПАШКИ светла— склопот на задното светло има фабрички приклучок за завртки, кој вклучува директен приклучок И приклучок за Репродукција, не се потребни жици или измени, така што брзо ќе ја завршите инсталацијата. Светилки не се вклучени, лесно приклучете ГИ ВАШИТЕ ое светилки во центарот на приклучокот за опашки за да избегнете коси светилки што го топат куќиштето (ЗАБЕЛЕШКА : професионалната инсталација би била многу препорачлива). Опашка светлина домување.

Карактеристики

Производи во категоријата