.

.

2pks Ретка Земја N52 Неодимиум Џеб Клучеви, Злато &засилувач; Сребрен Накит Тест Магнет, Колче Кука Брави Отстранувач, Магнет Клуч, Магнетни Бебе Кабинетот Заклучување

2pks Ретка Земја N52 Неодимиум Џеб Клучеви, Злато &засилувач; Сребрен Накит Тест Магнет, Колче Кука Брави Отстранувач, Магнет

DEN 158.08

Износ
Залиха

?Мулти-апликации : Широко се користи како алатка како магнетски клуч, пронаоѓач на обетки, клуч за заклучување на кабинетот,клуч за заклучување на стоп за пегук,магнетно подигање ,отстранувач на безбедност и тест накит, клуч за магнет за заклучување на бебиња и универзални клучеви за замена. ?Карактеристика : клучот За Магнет е направен од материјали од ретка земја, доаѓа со силни магнети и е до капацитет за полнење На Влечење до 12 килограми ,тој е доказ за ' рѓа и корозија со облога black.It се користи за внатрешни и надворешни работи. ?Употреба : Држете го дното на магнетниот клуч за да ги затворите сите метални предмети што ги сакате.Можете да ја закачите на кука или директно метална површина кога не работи. ?Гаранција : нивното внимателно Користење е неопходно за да се избегнат personal повреди. Осигурајте се да ги чувате магнетите подалеку од дофат на деца и домашни миленици. СКЕНЕР ЗА МОНТИРАЊЕ НА ЅИД : Оваа Корисна мала алатка ќе ви помогне да ги скенирате тие столпчиња и да можете да ги најдете тие столпчиња за безбедна инсталација. Ова Е најдобрата алатка За закачување што било на ѕидот без ЛАЖНИ ЧИТАЊА АЛАТКИТЕ ЗА МАГНЕТНИ СТОЛПЧИЊА Лесно мапираат што стои зад тие ѕидови без да се грижите. Може да се користи на речиси секој вид ѕид, вклучувајќи малтер, гипс картон/чаршав, дрво, Плочка или пластика. Ова брзо ќе стане ваша обетка наоѓајќи СКРИВАЧ на шампионски клуч ПОД АВТОМОБИЛОТ СО најмоќниот магнет можете да го прикачите овој механизам За Криење Под вашиот автомобил и никогаш повеќе да не морате да нагласувате за заклучување на клучевите во вашиот автомобил. Може да ги преживее сите услови на патот со овој синџир НА КЛУЧЕВИ без магнетно ОСЛОБОДУВАЊЕ без рѓа Еден од најсилните синџири за клучеви за брзо ослободување на пазарот, Чувајте ги клучевите што најмногу ги користите или што ги користат повеќе луѓе безбедно за себе додека не бидат подготвени да се користат без да висат 5 килограми клучеви наоколу.

Карактеристики

Производи во категоријата