.

.

888 Корп Халогена Светилка Приклучок за 118мм Т3 Халогени Светилки со 18 Инчни Жица Води-Врвен Квалитет-УЛ Наведени

888 Корп Халогена Светилка Приклучок за 118мм Т3 Халогени Светилки со 18 Инчни Жица Води-Врвен Квалитет-УЛ Наведени

DEN 0.67

Износ
Залиха

Халоген Приклучок За Сијалица за 118мм Т3 Халогени Светилки со Жичани Кабли Од 18 Инчи. УЛ Наведени. Халоген Приклучок За Светилки Што се Користи со 118мм Т-3 120/130 Волти Халогени Светилки. Овој штекер вклучува жичани кабли од 18 инчи со изолација со висока температура оценета на 200 степени Ц.Овој штекер е одличен приклучок за замена или може да се користи за производство на нови тела. Максимална моќност 300 вати. УЛ Наведени.

Карактеристики

Производи во категоријата