.

.

Партнери Бренд PGOODID5DNDS Goodwrappers Идентитет-Заврши, Не Двојно Магацинот, 5 x 80 Мерач x 500', Црвена/Црна 6

Партнери Бренд PGOODID5DNDS Goodwrappers Идентитет-Заврши, Не Двојно Магацинот, 5 x 80 Мерач x 500', Црвена/Црна 6

DEN 1.00

Износ
Залиха

Едноставно завиткајте филм околу обединет производ. Ја елиминира потребата за етикети. Одговара на големината НА палетата 36Х 36. Во секој случај се вклучени два диспензери. Диспензерот обезбедува голема контрола на напнатоста за да заштедите на филм. 5 "х 80 мерач х 500 '"не двојно магацинот" добри обвивки идентитет заврши. добрите обвивки за идентитет смело ги прикажуваат вашите специјални Упатства за ракување. Едноставно завиткајте филм околу Обединет производ. Ја елиминира потребата за етикети. Патентирани добри омоти диспензерот го намалува триењето на рацете. Во секој случај се вклучени два диспензери. Диспензерот обезбедува голема контрола на напнатоста за да заштедите на филм.

Карактеристики

Производи во категоријата