.

.

VVFELIXL вреќа за спиење за новородени бебиња, вкусно портокалово бебе што се носи ќебе, вреќа за спиење на транзиција за новороденче, костум за спиење за дете од 12-24 мес

VVFELIXL вреќа за спиење за новородени бебиња, вкусно портокалово бебе што се носи ќебе, вреќа за спиење на транзиција за новороденче,

DEN 527.84

Износ
Залиха

? Големина : Големината е погодна за новороденчиња бебиња стари до 2 години, детски вреќи за спиење за да ги задржат топлите и удобните. Ве молиме изберете според висината на детето за да избегнете грешки во големината, детална големина на графиконите, се однесуваат на сликата 3. Според висината на детето за да се избегнат грешките во големината, табелата со големина на детали PLS се однесува на сликата 3. ? Материјал : Вкусна портокалова торба за спиење на бебето е изработена од чиста памучна ткаенина, мека и удобна, а средниот сендвич е изработен од имитација памучна свила, која е повеќе топло удобно. ? Без да го соблечете; во внатрешноста на патентот и вратот зашиен блок, безбеден дизајн, нема да му наштети на кожата на бебето кога го користите патентот, и побезбедно е да се користи. ? Материјал : Вкусна портокалова торба за спиење за бебиња е изработена од чиста памучна ткаенина, мека и удобна, а средниот сендвич е изработен од имитација памучна свила, што е повеќе топло удобно. ? Без да го соблечете; во внатрешноста на патентот и вратот зашиен блок, безбеден дизајн, нема да му наштети на кожата на бебето кога го користите патентот, и побезбедно е да се користи.? Материјал : Вкусна портокалова торба за спиење за бебиња е изработена од чиста памучна ткаенина, мека и удобна, а средниот сендвич е изработен од имитација памучна свила, што е повеќе топло удобно.? Применлива сцена : Оваа вреќа за спиење за дете е погодна како како дете што може да носи дете за бебето да спие, дневна облека за дома, за затворено кампување на отворено и др. Светлосна тежина и дише.? Подгответе ја идејата за подароци : Оваа симпатична вреќа за спиење за бебе за бебе е одличен подарок Идеја за новороденче, прв роденден, подарок за туширање за бебиња. ? Големина : Големината на вреќата за спиење е погодна за новороденчиња бебиња стари до 2 години, детски вреќи за спиење за да ги задржат топлите и удобните. Торба за спиење за бебе е 2 начини на двојно патент дизајн, поудобно ќе се користи, горниот патент може да се повлече отворено за лесно ставање и полетување, а долниот патент е погоден за промена на пелени без да го соблече; во внатрешноста на внатре; патент и зашиен блок на вратот, безбеден дизајн, нема да му наштети на кожата на бебето кога го користите патентот и е побезбедно да се користи. Според висината на детето за да се избегнат грешките во големината, табелата со големина на детали PLS се однесува на сликата 3.

Карактеристики

Производи во категоријата