.

.

vvfelixl бебешки качулки мачки Абсорбента бебешки крпи памук мека крпа за бања за новороденче, дете 30x30in маче розова

vvfelixl бебешки качулки мачки Абсорбента бебешки крпи памук мека крпа за бања за новороденче, дете 30x30in маче розова

DEN 351.84

Износ
Залиха

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали. Меко, густо миење со топла вода помала од 30 ℃; Без белило или детергенти; без суво чистење; Не треба да се натопува долго време. M со големина на 35 "од 35" на возраст од 0-6 години. Изработено со 100% Cottongentle на потенка, порозна кожа на бебето. Дизајниран да остане мек по повеќекратни миења. Вашето бебе мора да има. Баби работи за новороденчиња и облеки : Никој никогаш не сака време за бања да заврши, но проверете дали е така, го завиткате вашето бебе во нашиот мек 100% памук за да ги задржите суви и пријатни. Крпи со качулка со vvfelixl се совршени за употреба од новороденчиња до мали деца, а исто така се совршени за часови по пливање или плажа, или како ќебиња за пливање или фрлање ќебиња на пример.

Карактеристики

Производи во категоријата