.

.

Акевеи жени џемпери на џемпер со легав долги ракави 1/4 патент пулвер обичен ватенка на врвот со џебови со џебови

Акевеи жени џемпери на џемпер со легав долги ракави 1/4 патент пулвер обичен ватенка на врвот со џебови со џебови

DEN 2.33

Износ
Залиха

65% полиестер, 35% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Карактеристики : џипер -кошулата има шик држач јака може да го задржи вашиот врат топол.3/4 Поштетен дизајн и целиот ватиран материјал комплетира помодерно изглед. Две странични џебови ги одржуваат вашите раце топли и можат да чуваат телефон, паричник или друго мал предмети. Ватиран џемпер-фабрична многу мека со убава ватирана шема. Удобно е и ватирање од предната страна додава суптилна личност. Ватенка ткаенина прави за трим, ласкав изглед. Ние користиме Хеминг на деколте за шиење, кога ќе го спуштите деколтето, конецот внатре нема да истекува. Zipper Pullover-Ние користевме сребрени патенти на горниот дел од качулката за да создадеме обичен изглед. Ако сакате да го носите за ладна зима/снег, можете да го поставите. Ако сакате нешто удобно за поладна температура, би било совршено на неговата сопствено. Симпатична врвна врвна за пролет или есен или студено летни ноќни ноќ. Материјалот е истегнат, па затоа е лесно да ги свиткате рацете без да се чувствувате ограничени. Овој џемпер се погоди околу средниот задник и изгледа добро со хеланки и прилики или чизми. Топол совет : 1. Колор Одрекување : Поради поставките на мониторот, боите може да изгледаат поинаку. 2. Ве молиме, проверете го мерењето на големината во левите слики или во описите на производот.

Карактеристики

Производи во категоријата