.

.

Врвот на светскиот омилен возач на возачот Премиум премија за шап

Врвот на светскиот омилен возач на возачот Премиум премија за шап

DEN 399.84

Износ
Залиха

92% полиестер, 8% спандекс. Увезени. Затворање на влечење. Официјално лиценцирана капа на НАСКАР. Поддржете го вашиот омилен двигател на вашиот омилен спорт на Raceday Trackside или од удобноста на вашиот тросед. Оваа капа за бејзбол Кајл Ларсон е добар додаток на секоја колекција на навивачи на Ture. Удобна заоблена капа на Бил со една вклопена контура за истегнување и вклопување на повеќето големини на главата. Висококвалитетно рамен вез на графичка графика што ќе трае тест на времето. Секоја капа е официјално лиценцирана од тимовите и нивниот возач и прави совршен подарок за него или неа, без оглед на приликата. Навивачите на НАСКАР се радуваат - фатете ја омилената капа за возачи за да ги поддржите додека се снаоѓаат кон Победа Лејн. Секоја капа е официјално лиценцирана за да знаете дека ја носите вистинската работа.

Карактеристики

Производи во категоријата