.

.

Тигар маскирна шема гроздобер дрвена часовна музичка кутија музичка кутија во форма на срцеви подароци за семејни пријатели на lубовници

Тигар маскирна шема гроздобер дрвена часовна музичка кутија музичка кутија во форма на срцеви подароци за семејни пријатели

DEN 1.33

Износ
Залиха

Без батерија : Продолжете да ја вртите рачката за да свирите музика. Ретро дрвената музичка кутија со убава музика ќе ве однесе во магичен свет. Music Music Box има механизам за музички кутии со ветерници, кој едноставно ја затегнува и ја одврзува пролетта за да свири класична музика. Симпатична и мала музичка кутија : Големината е 3,5 "× 3,3" × 1,8 "(9см × 8,5 см × 4,5 см), можете да ја ставите во дланката. Ако имате какви било прашања во врска со нашата дрвена музичка кутија, ве молиме слободно Контактирајте нè, ​​ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Гроздобер дрвена часовничка музичка кутија во форма на срцеви кутии во форма на срцеви кутии за overубовници семејни пријатели во облик на срцев ветер механизам за часовници музички подароци за Божиќниот роденден на годишнината.

Карактеристики

Производи во категоријата