.

.

Памук за марамчиња за мажи Охуху, 12 пакувања со шамиче чист памук+организатор на закачалка за плакари, 12 куки за ремен за складирање и организација

Памук за марамчиња за мажи Охуху, 12 пакувања со шамиче чист памук+организатор на закачалка за плакари, 12 куки за ремен

DEN 527.68

Износ
Залиха

Тој е дизајниран со 12 полирани куки што е лесно за организирање на сите ваши ремени или марами. Тие се меки на допир со правилна дебелина за да ја завршат работата додека ве траат низ што било!. Тие се совршено апсорбирани, влага и хипоалергично. Вашите работи ќе останат убави, уредни и надвор од подот. Забелешка : Првиот пат кога ќе ги измиете, тие ќе се намалат малку, но само на прв пат. Стандардна големина на закачалката : на 15,8 "x 7,1" x 0,8 ", оваа закачалка за шал е совршена големина за вашиот плакар. Користете го како елегантен џебни плоштади или исто како нормален уред за чистење на задниот џеб од стари училишта. Организирајте го вашиот плакар : закачалката за појас Охуху е совршен начин да се организирате и да го максимизирате вашиот простор за плакарот. Врвот на врвот на врвот може да се обеси над вашата шипка за плакари. Што е токму она што ги прави овие марамчиња одлични. Вашите работи ќе останат убави, уредни и надвор од подот. Машината за перење : Најлошото е кога случајно ставате нешто преку миењето што не мислевте. Доволно е да се обезбеди многу простор за складирање, но е доволно компактен за да се мешате со останатите ако вашите закачалки. Модерни и функционални : Нема подобра мешавина на убав и корисен од овие класични марамчиња за памук Охуху. Машинско миење. Тие се совршено апсорбирани, влага и хипоалергични. Забелешка : Првиот пат кога ќе ги измиете, тие ќе се намалат малку, но само на прв пат.

Карактеристики

Производи во категоријата