.

.

Ancol Muddy Paws Stormguard & Fleece Постави палто сино големо

Ancol Muddy Paws Stormguard & Fleece Постави палто сино големо

DEN 1.33

Износ
Залиха

Обично се вклопува во Beagle, Springer Spaniel. Целиот стил на временски услови. Затегнување на велкро. Слит за олово. 46-56 см врат до базата на опашката. Обично се вклопува во Beagle, Springer Spaniel. Целиот стил на временски услови. Затегнување на велкро. Слит за олово. 46-56 см врат до базата на опашката. Muddy Paws Stormguard & Fleece Dog Coats - нови и подобрени, откако го испитаа квалитетното скијање во скијање, дизајнот на Stormguard во 2011 година е инспириран од професионална опрема за извршување на отворено. Целиот заштитник на градите во временскиот стил со прицврстување на велкро, еластични ленти за нозе, рефлексивна лента за раб и отвор за прицврстување на олово, сите придонесуваат кон палто засновано на одлични перформанси. Достапно во афион црвена и морнарица сина боја. Големини .. мали - 26-36cms медиум - 36-46cms големи - 46-56cms екстра големи - 56-66cms xx големи - 66-77cms.

Карактеристики

Производи во категоријата