.

.

YFQHDD 2/3/5M фитнес опрема со двојна отпорност Обука за влечење на јажето за јаже

YFQHDD 2/3/5M фитнес опрема со двојна отпорност Обука за влечење на јажето за јаже

DEN 4856.48

Износ
Залиха

Не-лизгачкиот, прилагодлив појас на половината со јамки ви овозможува да преместите 360 степени за подобра маневрирање при спринт, скокање и извртување. Трчајте побрзо, скокнете повисоко, ископајте потешко со тренер за отпор и градете брзина, сила, агилност, флексибилност, интензитет и целокупна рамнотежа. Исто така, им помага на спортистите да тренираат да ја зголемат силата, брзината и вертикалните скокови за да можат да бидат најдобри што можат да бидат. Продажба на опрема за обука за фудбалски фудбал.

Карактеристики

Производи во категоријата