.

.

Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, прованса лаванда цвет виолетова

Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, прованса лаванда цвет виолетова

DEN 1.33

Износ
Залиха

Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Ве молиме, оставете мала разлика во големината заради различно рачно мерење. Една големина најмногу одговара - овие капачиња на копчињата се еластични и прилагодливи, можете да ја прилагодите за да одговара на главата добро, една големина е погодна за луѓе со разни фризури и типови на глава во различни индустрии. Оваа работна капа е идеален производ за сите. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Ве молиме, оставете мала разлика во бојата заради различните екрани.

Карактеристики

Производи во категоријата