.

.

Aptx Bazin Riche Afarman The For African For Men Groidery Printion Murts and Pants 2 парчиња облеки за венчавка вечер

Aptx Bazin Riche Afarman The For African For Men Groidery Printion Murts and Pants 2 парчиња облеки за венчавка вечер

DEN 847.84

Износ
Залиха

100% памук. Увезени. Само Хемиско чистење. 100% ткаенина од памук џакард, многу убав мирис. Достапна големина : XS-6 XL, проверете ја табелата со големина пред нарачката, може да има малку разлика во толеранцијата поради рачното мерење. Прилики : формална/ вечер/ забава/ Порм/ настан/ свадба/ костум/ игра/ клуб/ датум/ одмор/ одмор/ отворено/ шопинг. Чистење : Суво чисто или миење на вода (рака и машина). Рачно изработено : Рачно изработени од искусни работници во облека. Нашите облеки се приватни обичај и рачно изработени табелата со големина што ја нудиме може да не ви одговара целосно, ние ќе ги направиме облеките според вашата лична големина, ако ни ја понудите точната големина на телото или вашата големина на американската биста на половината на колковите со висина на висината на висината на тежината на тежината итн . Ако не можете да измерите, ве молиме кажете ни ја вашата големина на САД ако не ни одговорите за 48 часа. Ние ќе направиме по големина на нарачката. Се надевам дека ќе можеш да разбереш. Со почит aptx.

Карактеристики

Производи во категоријата