.

.

Finglai TP-01 K Type 0,5M кабел за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок на термопарска температура за TES-1310 TM-902C

Finglai TP-01 K Type 0,5M кабел за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок на термопарска температура за TES-1310 TM-902C

DEN 1.67

Износ
Залиха

Сензор за температура. Сензор за температура. Број на модел и Parameters Model Број : TP-01-F0.5 Type : Kmeasuring Range : -50-400 ℃ Образец за општо зачувување : Wire Accuracy : ± 0,75%Tcable материјал : Fibreglasscable должина : 1, 2, 3, 5 M. Тековна : 0,5mmatched Инструмент : TM-902 C Термометар Термална реакција Време на одговор :

Карактеристики

Производи во категоријата