.

.

Дешан Нова прилагодлива приколка за монтирање на топката, 12500 GTW, 2-инчен приемник, 8-инчен пад и пораст, 2-инчен и 2-5/16-инчен двојни влечни топки со брави со двојни пино?

Дешан Нова прилагодлива приколка за монтирање на топката, 12500 GTW, 2-инчен приемник, 8-инчен пад и пораст, 2-инчен и 2-5/16-инчен

DEN 2.33

Износ
Залиха

Нов дизајн со двојни слот : Нашите производи обезбедуваат поголем капацитет за носење од општата прилагодлива приколка на пазарот, 2-инчи топката може да има 8000 bs, 2-5/16-инчен може да има 12500 bs. Широк спектар на применливост : Влечете со мир на умот со нашите цврсти, лесни за инсталирање куки и 2-инчни и 2-5/16-инчни топки за влечење за широк спектар на лакови, приколки, кампери, приколки за добиток, рекреативно возило Приколки, надвор од патот, АТВ, мотоцикл, итн. Размислен дизајн : Прилагодете ја функционалноста на висината и во позицијата на пад и пораст, исклучително корисно за совпаѓање на висината на јазикот до висината на различните возила за влечење, одлично за добивање соодветно ниво. Без потреба некогаш да ги менувате ударите за различни возила, никогаш не треба да се грижите за погрешен пад. Лесен за употреба и висок квалитет : ви овозможува да ги менувате приколките за секунди, одржувајќи ги поставките за приколка на вашите возила во согласност со избраната големина на топката за влечење. Исто така е моќен против шокови, кликне и тресеници при влечење приколка. Услуга по продажбата : Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ние нудиме бесплатна услуга за враќање и размена. Можете да контактирате со нашата услуга за клиенти, ние ќе ви дадеме точен одговор во рок од 24 ч.

Карактеристики

Производи во категоријата