.

.

Јагниња и бршлен бебе дино сино/бело диносауруса расадник за креветчиња со креветчиња со креветчиња од 6 парчиња

Јагниња и бршлен бебе дино сино/бело диносауруса расадник за креветчиња со креветчиња со креветчиња од 6 парчиња

DEN 1120.00

Износ
Залиха

Памук/ полиестер. Добредојдовте дома, вашиот мал авантуристи со овој сет за постелнина со шест парчиња креветчиња, кој вклучува еден ватенка/утешител, два вградени чаршафи за креветчиња, едно здолниште за креветчиња/рафта за прашина, едно носено ќебе, се препорачува за безбеден сон и еден сет на wallидни декорации/налепници. Децата сакаат дека нашиот ватенка/утешител има четири наши омилени диносауруси применети во различни форми и големини со стручни везови со планини, растенија, лисја и трими. Вклучени се две опремени чаршафи за креветчиња за бебиња/дете, едниот е дише 100% памук исфрлен Дино принт на бело тло, а другиот е сина мешавина од ткаенина со брановидни линии. Синото носено ќебе е исечено во сива боја и има дино-апликација на горната десна страна. Помага да се обезбеди безбеден ноќен сон за вас бебе. Завршете ги вашите украси за расадници со додавање на лесни отстранливи отстранливи wallидови/налепници на вашиот декор. Одлична алтернатива за сликање на фреска. Нуди висококвалитетни постелнини за бебиња, расадник декор и подароци за бебиња. Украсени милиони расадници во текот на изминатите 44 години. Womenените основани и трчаат. Производите се строго тестирани за да се обезбеди безбедност за бебето. Ние стоиме зад сè што продаваме и обезбедуваме пријателска поддршка за клиенти врз основа на САД. Ватенка. Ватенка.

Карактеристики

Производи во категоријата