.

.

2 парчиња прстени од салфетка, симулација на салфетка, држач за салфетки за салфери за семејни забави за трпезарии Собирање на свадба

2 парчиња прстени од салфетка, симулација на салфетка, држач за салфетки за салфери за семејни забави за трпезарии Собирање

DEN 324.80

Износ
Залиха

Исклучителна изработка : држачот на салфетка е подобар избор за декорација на вечера на која било сцена бидејќи има исклучителна изработка и светло цвет. Широко користено : прстенот со салфетка може да се користи во свадбата, Божиќ, Нова година, годишнина, празник, роденденска забава или дневна декорација на маса. Корисно : Секој детал од овие прстени во салфетка има толку точно сечење што нема да ја оштети салфетката за да обезбеди нејзино совршенство. Уникатен изглед : Вештачки прстен за салфетка со цвеќиња додава личност и визуелна привлечност на дневната трпезариска маса додека го прави уникатен. Креативен дизајн : Користејќи го иновативниот дизајн на ринг -тока, држачот на салфетка може подобро да го одрази дизајнерското чувство на производот и е модерен и разноврсен. Исклучителна изработка : држачот на салфетка е подобар избор за декорација на вечера на која било сцена бидејќи има исклучителна изработка и светло цвет. Широко користено : прстенот со салфетка може да се користи во свадбата, Божиќ, Нова година, годишнина, празник, роденденска забава или дневна декорација на маса. Корисно : Секој детал од овие прстени во салфетка има толку точно сечење што нема да ја оштети салфетката за да обезбеди нејзино совршенство. Уникатен изглед : Вештачки прстен за салфетка со цвеќиња додава личност и визуелна привлечност на дневната трпезариска маса додека го прави уникатен. Креативен дизајн : Користејќи го иновативниот дизајн на ринг -тока, држачот на салфетка може подобро да го одрази дизајнерското чувство на производот и е модерен и разноврсен. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за токи на салфетка : Симулација цвет + коноп јаже Тежина : приближно. 15 G / 0,5oz Внатрешен дијаметар : Прибл. 4cm / 1.6in Употреба на производи : Свадба, Божиќ, Нова Година, годишнина, одмор, роденденска забава или дневна декорација на маса. Тоа е подобар избор за декорација на вечера за која било сцена. Список на пакети : 2 х токалка со салфетка.

Карактеристики

Item Type:
Napkin Buckle
Material:
Simulation Flower + Hemp Rope
Weight:
Approx. 15g / 0.5oz
Round Inner Diameter:
Approx. 4cm / 1.6in
Product Use:
wedding, Christmas, New Year, anniversary, holiday, birthday party or daily table decoration. It is a better choice for dinner decoration for any scene.
Package List:
2 x Napkin Buckle :

Производи во категоријата