.

.

18 AG Doll Додатоци JD413 10-11Inch 26-28cm Француски плетенки Синтетички перики на кукли со кукли Мохаир Бјд

18 AG Doll Додатоци JD413 10-11Inch 26-28cm Француски плетенки Синтетички перики на кукли со кукли Мохаир Бјд

DEN 1.67

Износ
Залиха

10-11inch Француски плетенки синтетички перики на кукли Мохаир. Големина : 10-11inch се погодни за OG Blythe BJD Gotz Meadow Dolls и 18 ”американски кукли за девојчиња. Боја : Средно кафеава, L.T морков, русокоса, шеќер кафеава. Материјал : Синтетички перики на мохаир Синтетички мохер се изработени од најдобрите синтетички влакна Мохаир со ситна тенкост и осветленост. Има природна карактеристика и мекост како човечка коса. И лесно е да се лекува косата додека ја чешлате косата. ★ Пакет вклучува : само перика, други додатоци и кукла не се вклучени!. ★ Препорачајте возраст : 15+ години. 10-11inch Француски плетенки синтетички перики на кукли Мохаир. Големина : 10-11inch се погодни за OG Blythe BJD Gotz Meadow Dolls и 18 ”американски кукли за девојчиња. Боја : Средно кафеава, L.T морков, русокоса, шеќер кафеава. Материјал : Синтетички перики на мохаир Синтетички мохер се изработени од најдобрите синтетички влакна Мохаир со ситна тенкост и осветленост. Има природна карактеристика и мекост како човечка коса. И лесно е да се лекува косата додека ја чешлате косата. ★ Пакет вклучува : само перика, други додатоци и кукла не се вклучени!. ★ Препорачајте возраст : 15+ години. ■ Број на модел : JD413 10-11 Inch Француски плетенки Синтетички перики на кукли Мохаир ■ Големина : 10-11inch се погодни за og blythe bjd gotz ливади кукли и 18 ”американски девојки кукли. ■ Боја : Средно кафеава, L.T морков, русокоса, шеќер кафеава ■ Материјал : Синтетички мохер Синтетички перики на Мохаир се изработени од најдобрите синтетички влакна Мохаир со ситна тенкост и осветленост. Има природна карактеристика и мекост како човечка коса. И лесно е да се лекува косата додека ја чешлате косата. ★ Пакет вклучува : само перика, други додатоци и кукла не се вклучени! ★ Препорачајте возраст : 15+ години Известување : Бојата на производството преку екранот може да биде малку поразлична од вистинската боја.

Карактеристики

Производи во категоријата