.

.

Компатибилен за Sony VAIO SVS13 SVS13A SVS13A300C SVS131 FPC-270 SATA Hard Drive HDD кабел

Компатибилен за Sony VAIO SVS13 SVS13A SVS13A300C SVS131 FPC-270 SATA Hard Drive HDD кабел

DEN 1.33

Износ
Залиха

Компатибилен за Sony VAIO SVS13 SVS13 A SVS13 A300 C SVS131 FPC-270 SATA хард диск HDD кабел. 【Пакет вклучен кабел】 1 x. 【Ставка за квалитет】 Секоја ставка ќе ја тестира еден по еден пред испорака, обезбедете 100% работа. И ние ќе обезбедиме 9-месечна гаранција. 【Топли совети】 Сите слики се направени во натура, ве молиме проверете внимателно со вашиот оригинален вентилатор пред да купите. Ако не можете да бидете сигурни дали одговара на компатибилно за вашата потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да го купите за да избегнете да не се водат погрешно. 【Продажба на големо】 Имаме многу инвентар, ве молиме контактирајте со нас ако треба да поставите рефус нарачка, ние ќе ви дадеме цена на големо. Компатибилен за Sony VAIO SVS13 SVS13 A SVS13 A300 C SVS131 FPC-270 SATA хард диск HDD кабел.

Карактеристики

Производи во категоријата