.

.

Пардик голф пешкир 15 x 24 in, галаксиски животни мачки голф -крпи голф подароци за мажи, брзо суво лесен голф -клуб за чистење пешкир апсорбирачки микрофибер салата за ?

Пардик голф пешкир 15 x 24 in, галаксиски животни мачки голф -крпи голф подароци за мажи, брзо суво лесен голф -клуб за чистење

DEN 2.33

Износ
Залиха

Повеќебојно. Лесни и преносни : Нашите премиум голф -крпи за микрофибер се лесни и компактни. Квалитетни додатоци за голф за да одговараат на вашите квалитетни игри за голф! Опремена со карабинер на врвот, а крпата нема да падне од подот кога ќе виси. Повеќе не се грижите за губење на вашиот голф крпа. Умешна способност за чистење : Нашите голф крпи се направени да имаат умешна способност за чистење за отстранување на песок, нечистотија, кал, трева или обележувачи од вашите голф -клубови и топки за голф. Исклучителен подарок : Совршен за секој голф и смешен подарок за голф за мажи, ветерани, Денот на таткото, Денот на мајката, родендени и Божиќ. Совршена големина : Овој голф крпа мери 15 инчи x 24 инчи, совршена големина за да виси на торбата. Микрофибер апсорбира брзо, прави да се чувствувате пријатно. Микрофибер голф -пешкир ќе ги задржи вашите клубови чисти 15 x 24 инчи и доаѓа со карабинер за брзо и лесно да се закачи на вашата торба за голф за чистење на клубови. Материјалот за микрофибер е супер абсорбента и е исклучително ефикасен при чистење, жлебови и глави на клубови. Чувајте ја едната страна од пешкирот суво за сушење на рацете и костец, а другата страна влажна за чистење на главите и жлебовите на клубовите. Повеќе модерни и функционални дизајни за голф -пешкир за мажи и жени ја израмнуваат вашата игра за додатоци за голф со уникатни, прилагодени печатени голф -крпи. Фатете ја бојата за да одговара на вашата поставка и да ги задржите тие клубови кои изгледаат посвежи од кога било.

Карактеристики

Производи во категоријата