.

.

Smaate Заштитник на мекиот екран компатибилен со Google Pixel Watch 2022 LTE или WiFi, Round, 6-пакет, само-лекување на меурчиња

Smaate Заштитник на мекиот екран компатибилен со Google Pixel Watch 2022 LTE или WiFi, Round, 6-пакет, само-лекување на меурчиња

DEN 159.84

Износ
Залиха

Заштитници на меки екран компатибилни со Google Pixel Watch 2022, мора да бидете сигурни дека бројот на моделот на гледање е ист пред да купите. Мора да го гледате видеото за инструкции овде и да го прочитате упатството за упатства пред да го нанесете заштитник за да го гледате екранот. Филм за само-лекување на меурчиња : Малиот меур ќе исчезне автоматски за 1 или 2 дена. Мекиот филм целосен покриен екран : TPU материјал, целосно заштитете го екранот на Smart Watch. Филм со висока чувствителност за екран : можете брзо да го допрете и контролирате екранот брзо и лесно. Филм со висока транспарентност : Екранот на екранот можете да го видите јасно. Анти-шкарач. Анти-тресење. Лесна инсталација : Ако има големи меурчиња под заштитник, треба да го исцедите меурот надвор од алатката Screeegee; Или ве молиме само излупете го заштитникот и инсталирајте нов.

Карактеристики

Производи во категоријата