.

.

3 Инчни Тркалезни Етикети-Пакет Од 1.500 Налепници За Кругови, 250 Листови-Инк-Џет/Ласерски Печатач - Онлајн Етикети

3 Инчни Тркалезни Етикети-Пакет Од 1.500 Налепници За Кругови, 250 Листови-Инк-Џет/Ласерски Печатач - Онлајн Етикети

DEN 159.20

Износ
Залиха

ПРАЗНИ ТРКАЛЕЗНИ ЕТИКЕТИ ОД 3 ИНЧИ - средни бели кругови за печатење - 6 етикети по лист-печатење до раб-прилагодливо - за инк - џет и ласерски печатачи. КВАЛИТЕТИ НА МАТЕРИЈАЛОТ - мат бела етикета хартија со трајно лепило - отпорен на дамки-непожолтен материјал - се држи до метал, пластика, стакло, калај, хартија, картон итн. ВКЛУЧЕНИ ВО РЕД - 100 листови етикети + бродови во заштитна, пластична футрола за школка, двојки како контејнер за складирање + бесплатно активирање за дизајнирање софтвер со секое купување. ВООБИЧАЕНА УПОТРЕБА-идеална за етикетирање свеќи, бања и тело, сапун, тегли мејсон и други производи - исто така совршена за етикети на капаци, пакување и брендирање. КОД ЗА АКТИВИРАЊЕ НА СОФТВЕР ЗА ДИЗАЈН-секое купување вклучува код за активирање За Дизајнер На Етикети На Маестро-кодот се наоѓа на лизгање за пакување.

Карактеристики

Производи во категоријата