.

.

Капак На Вентилаторот ВАЈИЈА, Надворешен Внатрешен Вентилатор За Ѕиден Вентилатор Водоотпорен Капак За Прашина за Индустриски Ѕиден Вентилатор од 18-20 Инчи(црно)

Капак На Вентилаторот ВАЈИЈА, Надворешен Внатрешен Вентилатор За Ѕиден Вентилатор Водоотпорен Капак За Прашина за Индустриски

DEN 1.67

Износ
Залиха

Компатибилност на капакот на индустрискиот вентилатор : овој капак на надворешниот вентилатор може ефикасно да биде водоотпорен, да спречи навлегување прашина и нечистотија и може да го продолжи животниот век на вашиот вентилатор. Материјал за покривање на вентилаторот на подот : нашиот капак е изработен од висококвалитетен водоотпорен материјал, нашиот капак на вентилаторот има и силни анти-ултравиолетови својства и може да се користи долго време на терасата и на отворено. Лесно за чистење : Ова е капак на вентилаторот за повеќекратна употреба. Кога капакот е полн со прашина и остатоци, може да се отстрани за чистење и постојано да се користи. Висококвалитетен дизајн : дното е дизајнирано со врвка за влечење што може да се повлече за да се осигура дека капакот цврсто се вклопува и да спречи остатоци да го нападнат вашиот вентилатор. Забелешка : овој производ е погоден за повеќето дувалки од 18-20 инчи. Ве молиме измерете пред купување. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро и ние веднаш ќе се справиме со тоа за вас.Оваа ставка содржи само капакот на вентилаторот, без вентилатор. Опис на производот : нашиот индустриски капак за вентилатор е изработен од издржлив материјал, кој може да го одржува вентилаторот сув и чист. Ако сакате да го продолжите животот на вашиот обожавател, ова е суштински производ.Материјал : Оксфорд крпа боја : Големина На Црн Производ : Погоден За : 18-20" тешки дувалки за движење со голема брзина по продажбата : ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не, ние ќе ја замениме или вратиме стоката со вас што е можно поскоро, ве молиме бидете сигурни да купите.

Карактеристики

Производи во категоријата