.

.

BONLICHT Преодна Бања Суета Светло Тела 6 Светлина Црн Ѕид Sconce Бања Осветлување Со Јасно Зачукувано Стакло, Индустриски Фарма Метал Ѕид Монтажа Светлина За Кујна Дневн?

BONLICHT Преодна Бања Суета Светло Тела 6 Светлина Црн Ѕид Sconce Бања Осветлување Со Јасно Зачукувано Стакло, Индустриски Фарма

DEN 0.67

Износ
Залиха

1️ Модерен И Уникатен Дизајн : Овој светилник за суета на ѕид со 2 светла има јасни зачукувани стаклени нијанси и богата завршница што создава изглед на фарма во вашиот простор.Стаклените нијанси внесуваат префинето гроздобер чувство во секоја просторија и едноставна, но елегантна метална завршница со јасни зачукувани стаклени нијанси се подложува на сместување во бања, влез или трпезарија, носејќи модерна атмосфера на фарма space.It може да се монтира во положбата нагоре или надолу. 29⃣Тип на Сијалица : Е26 Американски Стандарден Штекер. Ѕидната скала е погодна за ЛЕР,Блескаво,ЦФЛ, халогени светилки и Сијалица за Заштеда на енергија. 60В Макс. (Сијалицата Не Е Вклучена)Затемнета : Целосно затемнета кога се користи со затемнета сијалица и компатибилен прекинувач за затемнување за да се создаде совршена атмосфера. 3️ Лесна Инсталација : овој уред за осветлување на ѕидот е лесен за инсталирање, го вклучува целиот хардвер за монтирање за брза и лесна инсталација.Треба само да ја соберете сенката, Без Прекинувач Без приклучок на Светилката.Соодветен Американски Стандард За Разводна Кутија. 4️ Апликација : оваа суета за бања во фарма е совршено мешавина со секој стил, од модерна индустриска до фарма.Монтирајте го ова елегантно модерно светло за ѕид во неколку различни области и декор. Може да биде совршен за вашата бања, маса за облекување, ормари за огледала, маса за суета, спална соба, врата, трем , дневна соба за уметнички приказ, суета, соба за прав, трпезарија, кујна, канцеларија, фоаје, ходник, влез, преку огледало, работна соба, дувло ,бар, преку мијалници за бања, области за суета итн. 5️ ДОБРА УСЛУГА : ние обезбедуваме бесплатна замена за сите дефекти. Ако имате какво било прашање или предлог,можете да кликнете На Осветлување На Валукс и потоа кликнете на "постави прашање" за брзо да контактирате со нас, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно поскоро. Напон : 110В-120В.Материјал : Метал И Стакло. Боја : Мат Црна Заграда + јасно зачукувано стакло. Тип на инсталација : Светло Нагоре и Надолу. Стил : Модерен, Средината На Векот. Ве молиме инсталирајте го од лиценциран електричар. Ве молиме проверете дали сте го прекинале снабдувањето со електрична енергија пред инсталацијата. За подолг работен век, ве молиме користете го во сува средина. Вклучена сенка.

Карактеристики

Производи во категоријата