.

.

Хижи Ремен За Xiaomi Mi Бенд 7 Mi Бенд 6 Mi Бенд 5 Дише Замена Ремен За Mi Фит Бенд 4/3 Паметен Бенд Види Ремен Нараквица Нараквица За Жени Мажи

Хижи Ремен За Xiaomi Mi Бенд 7 Mi Бенд 6 Mi Бенд 5 Дише Замена Ремен За Mi Фит Бенд 4/3 Паметен Бенд Види Ремен Нараквица Нараквица

DEN 2.33

Износ
Залиха

●Компатибилен Модел● : применлив Само за Ми Бенд 6/5/4/3. Тоа не е честа појава Со ми бенд 7. Ве молиме потврдете го вашиот модел на фитнес тракер. ●Беспрекорен Натпревар● : Едноставен за инсталирање и отстранување. Доаѓа со специјални прстени за инсталација, кои совршено се вклопуваат во mi band 7/6/5/4/3 фитнес тракер на место и се заклучуваат прецизно и безбедно. ●Лента За Часовници Од Не ' рѓосувачки Челик € оваа замена лента за ми фит бенд прифаќа висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, издржлив, отпорен на пот и никогаш не избледува. €Прилагодлива Големина● мијобс замена бендови за ми бендови се достапни во 6-8,6 инчи. Прилагодливата должина ви обезбедува удобна големина за секојдневно носење. ●Удобно Носење Ременот За лента Е ткаен со метален зглоб од нерѓосувачки челик од 0,4 мм, кој е издржлив, флексибилен и мек. Површината за полирање и флексибилната мрежеста лента со дупки за дишење го прават овој ремен добар додаток за вашиот фитнес тракер ми. КАРАКТЕРИСТИКИ : Стил на 3 мониста-Минималистички стил - со едноставен стил на дизајн, ременот за замена е компатибилен со ми бенд 7/6/5/4/3, погоден за деловни и рекреативни прилики. Квалитетен Материјал - оваа лента компатибилна Со Xiaomi band е изработена ОД ВРВЕН нерѓосувачки челик 304. Со боење На Електроплантација, тие никогаш нема да избледат или да остарат бидејќи сите се отпорни на временски услови и отпорни на пот. Удобниот Дизајн На Допирање со површина за полирање обезбедува свилен мазен допир на вашиот зглоб, секоја дупка од лентата ќе и помогне на вашата кожа да дише кога сте во спорт. Повеќе Бои И Убав Подарок-може да се изберат различни стилови и бои на ремени, : Сребрена, Црна, Розово Злато. Спецификација : Применливо : Xiaomi Mi Бенд 7/6/5/4/3 Ремен Материјал : Аустенит 304 Материјал За Куќиште од Нерѓосувачки челик : Обем На Легура На Цинк : 6-8,6 инчи / 155-220 Мм Забелешка : 1.Само Замена Ремен, НЕ ВКЛУЧУВААТ тракер или други делови. 2.Може да има мала разлика во бојата поради резолуцијата. 3.Ако Сте Алергични На Никел, ве молиме не користете го овој производ. Пакетот Вклучува : 1 x Лента од Нерѓосувачки Челик 1 x Инструкција За Инсталација 2 x Прстен За Инсталација за Ми бенд 3/4 2 x Прстен За Инсталација За Ми Бенд 5/6 2 x Прстен За Инсталација за Ми бенд 7.

Карактеристики

Производи во категоријата