.

.

NCR Вистински 7402 ХАРД Диск IDE Кабел 497-0436892

NCR Вистински 7402 ХАРД Диск IDE Кабел 497-0436892

DEN 192.00

Износ
Залиха

НОВО-NCR 497-0436892 КАБЕЛ-HD 18 ВО ЕДЕН КРУГ ЗАШТИТЕНИA 133 IDE. 100% Задоволство Гарантира W/ 30 Ден Гаранција Вклучени. Истиот Ден Превозот (понеделник - петок) Пред 4 ЧАСОТ ЕЛЕК. НОВО - NCR 497-0436892 КАБЕЛ-HD 18 ВО ЕДЕН КРУГ ЗАШТИТЕНИA 133 IDE * * ОВЛАСТЕН NCR ПОПРАВКА ЦЕНТАР / ДИСТРИБУТЕР** - Сосема Нов.

Карактеристики

Производи во категоријата