.

.

Заднини растенија Зелена кактус шема на намирници торба за склопување алатка за алатка торбичка корпа за перење корпи за корпи

Заднини растенија Зелена кактус шема на намирници торба за склопување алатка за алатка торбичка корпа за перење корпи за корпи

DEN 235.20

Износ
Залиха

Оксфордска крпа. Големина : 12,6 "H x 22" L x 11.4 "W, капацитет : 50 литри. Премиум квалитет : Направено од 300d Оксфордска крпа, лесна е да се носи и многу издржлив. Трајно и склопувачки : Овој алатка за поддршка со 4 места за поддршка за да се задржи Неговата форма и исто така склопувачка за лесно складирање. Лесно за носење и складирање : 2 рачки со средна должина го олеснува носењето. Отворениот врв го олеснува и земаше работите во торбата за складирање. Мултифункционална торба за тотали : Користете како намирници торба на пазарот, носете ги набавките, користете за складирање на полица, или како организатор на автомобил или трупец. Оксфордска ткаенина. Големина : 12,6 "H x 22" L x 11.4 "W, капацитет : 50 литри. Премиум квалитет : Направено од 300 D Оксфордска крпа, лесна е да се носи и многу издржливо. Трајни и склопувачки : Овој алатка со 4 места за поддршка за да ја задржи својата форма и исто така да се склопува за лесно складирање. Лесно за носење и складирање : 2 рачки со средна должина го олеснува носењето. Отворениот врв го олеснува фрлањето и земањето на работите во торбата за складирање. Мултифункционална торба за тотали : Користете како торба за намирници на пазарот, носете ги набавките, користете за складирање на полица, или како организатор на автомобил или багажникот. Без разлика дали сакате да носите многу стоки до пикник, или во супермаркет за да купите работи, или да чувате играчки и облека дома, итн., Нашата добро дизајнирана корпа за преклопување може да ви помогне! Name : foldable utility tote Material : 300 D oxford fabric Capacity : 50 Liters Dimension : 22 x 12.6 x 11.4 inches / 56 x 29 x 32 cm Type : oversized grocery bag / shop tote /car organizer / household storage bag / laundry basket Usage : promotional Торба за купување за пакување храна, додатоци за складирање. Кошницата за шопинг е направена висококвалитетна ткаенина, лесна и тешка. Големи торби простор, стилски изглед. Може лесно да се свитка, да заштеди простор и лесен за носење. Ги спречува вашите намирници и стоки да не вртат и се тркалаат наоколу. Идеално за намирници, општ шопинг, одење на плажа, излети, алишта, складирање и многу повеќе. Белешка : Ве молиме, дозволете мало девијација за мерење за податоците. Бојата на торбата може да варира малку од сликата преку Интернет, како резултат на поставките за боја на бојата.

Карактеристики

Производи во категоријата